Szampon błotny odżywi włosy!

Szampon błotny – początkowo możemy być nieco zdziwieni takim określeniem. Bo przecież błoto nie kojarzy się z czymś miłym, pięknym i pomocnym, a raczej z brudnym, odpychającym i wrogim. Ale w przypadku tego konkretnego kosmetyku nie powinniśmy marudzić i się bardzo bać.To wyśmienity, sprawdzony szampon, którego bez problemu możemy zakupić w każdej aptece lub też w medycznym sklepie internetowym.

Znajdziemy go tam między innymi pod dokładniejszą nazwą Apis

Wytworzony na podstawie specjalnej formuły, szampon błotny z minerałami z Morza Martwego to niezwykły w swoim działaniu i intensywny kosmetyk, który poleca wiele osób i aptekarzy. W czym nam pomoże? Otóż zregeneruje, i co więcej, wzmocni on nasze totalnie zniszczone, bardzo suche i często wypadające włosy, nadając im nowego życia oraz wspaniałego blasku na długi czas!

Jak sprawdzimy, to dowiemy się, że kosmetyk kosztuje niewiele, ponieważ można go nabyć już za kilkanaście złotych, a więc w takiej przystępnej cenie wart jest jak najbardziej swojego zakupu. Ma przecież nie dość, że odpowiednio dobrane, to jeszcze oryginalne i unikalne składniki, tzw składniki bioaktywne. Wśród nich wyróżniamy: zmineralizowane czarne błoto oraz sól krystaliczną ze wspomnianego Morza Martwego, a także ekstrakt z awokado, kolagenu, wyciągu (protein) z jedwabiu i aloesu. Szampon spowoduje, że włosy otrzymają tak bardzo potrzebne substancje, dzięki którym metabolizm przebiegnie prawidłowo.

Jak należy stosować taki szampon błotny?

A więc jego odpowiednią ilość musimy nałożyć na chore włosy, a następnie mocno masować tak długo, aż pojawi się piana, a na koniec oczywiście jeszcze bardzo dokładnie spłukać letnią wodą. To nic trudnego. Czynność nie trwa także długo, a korzyści z niej wiele. Gdy nasz szampon przedostanie się do wewnątrz włókna włosów, to zacznie spełniać swoje podstawowe zadanie. Nie będziemy się już obawiać szkodliwego działania różnych czynników zewnętrznych. On nas z łatwością ochroni. Odżywi włosy, wzmocni je i zapobiegnie „łamliwości”. Wspomniany ekstrakt, lub inaczej olej, awokado to niesamowicie pomocne, bardzo bogate źródło niezbędnych oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, lecytyny, soli mineralnych, fitosteroli, jak i również skwalenu oraz ważnych witamin: A, B, D i E. Jeżeli więc jesteście zmartwieni z powodu ciągłego wypadania włosów garściami, to ten kosmetyk stanie się Waszym bardzo dobrym przyjacielem. Warto polegać na szamponie błotnym z minerałami z Morza Martwego! Kobiety nie powinny być zawiedzione.

Redakcja prokosmetyk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *