Tutaj jesteś

Naturalne i efektowne brwi? Teraz to nie problem

4 listopada 2020 Makijaż makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi to zabieg pozwalający uzyskać naturalny efekt, który utrzymuje co najmniej przez kilkanaście miesięcy. Panie, które mają problem z tą częścią twarzy – chętnie z niego korzystają, gdyż już po kilku godzinach twarz nabiera nowego, bardziej wyrazistego wyrazu. Jakie są zalety i wady makijażu permanentnego? Czy kobiety, które się na niego zdecydowały zadowolone są z efektów? Ile on kosztuje?

Makijaż permanentny brwi – zalety

Bezapelacyjnie największą zaletą zabiegu jest to, że efekt na twarzy klientki utrzymuje się bardzo długo. Kobiety, które miały problem z właściwym dobraniem kształtu brwi, czy też ze znalezieniem odpowiedniego koloru kredki do ich malowania – od tej pory nie muszą się przejmować już takimi rzeczami. O to wszystko dba bowiem profesjonalistka wykonująca taki zabieg, gdyż jeszcze przed rozpoczęciem pracy – dokładnie wskazuje jaki kształt będą miały brwi oraz skrupulatnie dobiera kolor do cery i oprawy twarzy, tak by wyglądał jak najbardziej naturalnie.

Panie z problemowymi brwiami

Ten zabieg doceniają przede wszystkim kobiety, które mają dość problematyczne brwi. Nierówny kształt, asymetria, gęste włosy – to wszystko sprawia, że trudno właścicielce je w odpowiedni sposób ujarzmić. Często panie, które są po zabiegu chemioterapii również cierpią z powodu, iż ich twarz jest blada, smutna, pozbawiona efektownych brwi. Makijaż permanentny w takim przypadku jest zdecydowanie najlepszą deską ratunku.

Wady zabiegu

Główną wadą zabiegu jest cena. W naprawdę dobrych i profesjonalnych gabinetach kosmetycznych za makijaż permanentny brwi trzeba zapłacić nawet od około 500 zł do 2000 zł. Ostateczna cena zależy od wybranej metody makijażu, użytych preparatów, czasu pracy. Warto także pamiętać, iż u każdej z klientek efekt nie będzie taki sam. Wiele zależy od rodzaju skóry oraz od tego, jak ona reaguje na pigment. By móc cieszyć się naprawdę pięknym efektem trzeba także trafić w ręce specjalistów. Tylko doświadczone, z odpowiednią wiedzą stylistki, które pracują na dobrych sprzętach i świetnych produktach są w stanie w idealny sposób zadbać o brwi klientek i stworzyć na nich jak najbardziej naturalny wzór, który przetrwa przez kilkanaście miesięcy a nawet i kilka lat.

Czy warto się zdecydować na taki zabieg? Zdecydowanie tak. Te panie, które spróbowały makijażu temperamentnego na własnej skórze, często nie wyobrażają sobie już życia bez niego. Dzięki niemu oszczędzają czas na porannych zabiegach pielęgnacyjnych, gdyż ich brwi prezentują się bardzo dobrze.

Kremy tonujące

Redakcja prokosmetyk.pl

Nasi redaktorzy na Prokosmetyk.pl to pasjonaci pielęgnacji, którzy z oddaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z czytelnikami. Każdy z naszych redaktorów ma głęboką wiedzę na temat pielęgnacji twarzy, dłoni i ciała oraz bogate doświadczenie w dziedzinie kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych. Nasz zespół skupia się na tworzeniu artykułów, które nie tylko są ciekawe, ale także praktyczne i pomocne dla naszej społeczności czytelniczej. Jesteśmy tu, aby dostarczać czytelnikom wartościowe porady dotyczące odpowiedniej pielęgnacji, recenzje produktów kosmetycznych oraz inspirujące artykuły na temat zdrowia i urody.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?